Anasayfa   İletişim    
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER TEMSİLCİLİKLER İLETİŞİM
 
 Ürün Grupları
Renk Ölçüm Cihazları ve Reçete Programları
Yüzey Kontrol Test Cihazları
Ambalaj ve Baskı Test Cihazları
Malzeme Test Cihazları
Kalite Kontrol Cihazları
Korozyon Kabinleri
Kalınlık Ölçüm Cihazları
Viskozimetreler ve Reometreler
Hammaddeler
Diğer

Haberdar Ol
Ad Soyad
E-Posta

Korozyon Kabinleri
0216 469 28 69 hedef@hedefkimya.com
 
Tuzlu Sis Korozyon Kabinleri
Kaplamaların, tuzlu sis korozif ortam koşullarında dayanım testini yapmayı sağlayan kabinlerdir. Tüm kabinlerimizin yan duvarları polietilenden, taban kısımları ise paslanmaz çelik malzemenin Halar (ECTFE) adı verilen patnetli bir teknoloji ile kaplanması ile yapılmaktadır.
 
Nem Testi Korozyon Kabinleri
Kaplamaların, yüksek nem ortamında dayanımlarının test edilmesini sağlayan kabinlerdir. Kabinlerimiz, CWC teknolojisi ile %98 ve üzeri sabit nemde test olanağı sunabilmektedir. Ayrıca otomatik Kesternich (SO2) test kabinlerimiz de bulunmaktadır.
 
Cyclic-Döngüsel Korozyon Kabinleri
Tuzlu sis, nem ve kuru hava gibi korozif şartları, programlanabilir bir döngü içerisinde kullanabilen ve daha yoğun bir koşullandırılmış ortam yaratabilen test kabinlerdir.
 
MultiCORR-Ayarlanabilir Nem Özellikli Döngüsel Korozyon Kabinleri
Cyclic kabinlerindeki sabit yüksek nem yerine, programlanabilir nem özelliği de olan kabinlerdir. Nem ayar özelliği sayesinde standart sıcaklık dışında da istenilen neme ulaşma imkanı sağlanmaktadır.
 
ClimaCORR-Klimatik Özellikli Döngüsel Korozyon Kabinleri
Tam otomatik korozyon kabinleridir. Yoğun koşullandırma yanı sıra klimatik değişiklik olanağı da sunmaktadır. Tüm fonksiyonel ve gelişmiş testlerin yapılabilmesine olanak sağlar.

Bizden Haberler
Paint İstanbul Turkcoat 2016 Katılımcısıyız
24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Expo Center' da düzenlenecek olan Paint İstanbul Turkcoat fuarında 9. Hal C 262 nolu standımızda değerli ziyaretlerinizi bekliyoruz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015 Etkinliğimizi tamamladık
8 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi sizlerin değerli katılımları ile tamamladık. Organizasyonumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015
Hedef Kimya çatısı altında bulunan temsilciliklerimizle birlikte 8 Ekim 2015 Perşembe günü Hilton Otel – Kozyatağında sektörel yenilik ve çözümlerimizi paylaşacağımız “Paint&Quality Day – Istanbul” etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Paint İstanbul 2014 Katılımcısıyız
23-25 Ekim 2014 Paint İstanbul Fuarında, CNR Expo 1. Hall E3.2 Nolu standımızda sizleri bekliyoruz.
1. Automotive Innovation Day Organizasyonumuzu tamamladık
23 Eylül 2014 tarihinde otomotiv sektörünün katılımı ile 1. Automotive Innovation Day organizasyonumuzu tamamladık. Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
"Automotive Innovation Day-İstanbul"
23 Eylül 2014 tarihinde Türkiye de ilk defa düzenlenecek Otomotiv sektörüne yönelik bu organizasyonumuza sizleri de beklemekteyiz.
Tüm Haberler için Tıklayın

  ANASAYFA | HAKKIMIZDA | TEMSİLCİLİKLER | İLETİŞİM COPYRIGHT © 2011