Anasayfa   İletişim    
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER TEMSİLCİLİKLER İLETİŞİM
 
 Ürün Grupları
Renk Ölçüm Cihazları ve Reçete Programları
Yüzey Kontrol Test Cihazları
Ambalaj ve Baskı Test Cihazları
Malzeme Test Cihazları
Kalite Kontrol Cihazları
Korozyon Kabinleri
Kalınlık Ölçüm Cihazları
Viskozimetreler ve Reometreler
Hammaddeler
Diğer

Haberdar Ol
Ad Soyad
E-Posta

Ambalaj ve Baskı Test Cihazları
0216 469 28 69 hedef@hedefkimya.com
 
Ovalama ve Aşındırma(Rub Resistance) Test Cihazı
Mürekkep – boya kaplı yüzeylerin ve kaplamaların ovalama – sürtme ile aşınma analizleri için kullanılan kullanımı kolay bir cihazdır. Baskılı materyallerin üzerindeki sürtme - aşınmanın etkileri ve solvent dayanım testleri için oldukça yaygın kullanılan bir cihazdır.
 
Hassas Kalınlık Ölçüm Cihazları
Hanatek FT3 Hassas Kalınlık Ölçer film, kağıt, karton, folyo, kağıt mendil ve tekstiller gibi çok değişik materyalin hassas ve hızlı kalınlık ölçümünü sağlamak için dizayn edilmiştir.
 
Sürtünme Katsayısı (Friction) Test Cihazları
Belli başlı bir çok ürünün Statik ve Dinamik sürtünme katsayısını ölçmek için kullanılan bir cihazdır. Cihaz sürtme başlığı hassas kaldırma-indirme sistemi özelliği ile beraber sonuçların grafiksel ve istatistiksel analizini veren kullanımı kolay yazılımı kalite kontrol ve araştırmacılar için idealdir.
 
Karton Test Cihazları
Ambalaj karton kutu üretiminde çalışma hızını kısıtlayan kuvvetleri analiz etmek için kullanılan cihazlardır. Katlanma geri dönüşüm, karton eğilme-rijitlik ve karton açılma kuvvetini ölçerler.
 
MFI (Melt Flow Index) Ölçüm Cihazı
Hanatek film çekme test cihazı, plastik filmlerin sıcaklık karşısındaki davranışının hızlı ve kolay ölçülmesi için tasarlanmıştır. Çekme efekti üretim esnasında filimin içinde kilitli kalmış kuvvetlerin ısıl işlemden sonra açığa çıkması ile oluşur. Aynı zamanda doğrusal ısı çekmesi veya serbest çekme olarak ta adlandırılır.
 
Film Çekme Test Cihazı
Isının plastik filmler üzerindeki etkisini ölçen cihazdır.

Bizden Haberler
Paint İstanbul Turkcoat 2016 Katılımcısıyız
24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Expo Center' da düzenlenecek olan Paint İstanbul Turkcoat fuarında 9. Hal C 262 nolu standımızda değerli ziyaretlerinizi bekliyoruz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015 Etkinliğimizi tamamladık
8 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi sizlerin değerli katılımları ile tamamladık. Organizasyonumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015
Hedef Kimya çatısı altında bulunan temsilciliklerimizle birlikte 8 Ekim 2015 Perşembe günü Hilton Otel – Kozyatağında sektörel yenilik ve çözümlerimizi paylaşacağımız “Paint&Quality Day – Istanbul” etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Paint İstanbul 2014 Katılımcısıyız
23-25 Ekim 2014 Paint İstanbul Fuarında, CNR Expo 1. Hall E3.2 Nolu standımızda sizleri bekliyoruz.
1. Automotive Innovation Day Organizasyonumuzu tamamladık
23 Eylül 2014 tarihinde otomotiv sektörünün katılımı ile 1. Automotive Innovation Day organizasyonumuzu tamamladık. Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
"Automotive Innovation Day-İstanbul"
23 Eylül 2014 tarihinde Türkiye de ilk defa düzenlenecek Otomotiv sektörüne yönelik bu organizasyonumuza sizleri de beklemekteyiz.
Tüm Haberler için Tıklayın

  ANASAYFA | HAKKIMIZDA | TEMSİLCİLİKLER | İLETİŞİM COPYRIGHT © 2011