Anasayfa   İletişim    
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER TEMSİLCİLİKLER İLETİŞİM
 
 Ürün Grupları
Renk Ölçüm Cihazları ve Reçete Programları
Yüzey Kontrol Test Cihazları
Ambalaj ve Baskı Test Cihazları
Malzeme Test Cihazları
Kalite Kontrol Cihazları
Korozyon Kabinleri
Kalınlık Ölçüm Cihazları
Viskozimetreler ve Reometreler
Hammaddeler
Diğer

Haberdar Ol
Ad Soyad
E-Posta

HAKKIMIZDA

 
2004 Yılında kurulmuş olan Hedef Kimya İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında buluşturduğu X-Rite Inc. (Amerika), Sheen Ins.(İngiltere), Rhopoint Ins. (İngiltere), Wallace Ins.(İngiltere), DeFelsko Cor. (Amerika), Falcon Chemicals Cor. (Amerika), Lamy Rheology (Fransa) ve Apex Ins.(Çin) firmalarının ürünleri ve lokal yaptığı üretim işbirlikleri  ile laboratuvar cihazları ve boya hammaddeleri temini konusunda; boya, plastik ve otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde müşteri memnuniyetini esas alan ve satışla bitmeyen dostluk felsefesi ile mal teslimine kadar değil, satış sonrası hizmeti de sorumluluk kabul eden Hedef Kimya, siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için konusunda deneyimli teknik ekibi bünyesinde bulundurmaktadır.

Ayrıca T.S.E laboratuar kurulumları ve üretim sorunları konularında teknik destek ve danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
 


Bizden Haberler
Paint İstanbul Turkcoat 2016 Katılımcısıyız
24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Expo Center' da düzenlenecek olan Paint İstanbul Turkcoat fuarında 9. Hal C 262 nolu standımızda değerli ziyaretlerinizi bekliyoruz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015 Etkinliğimizi tamamladık
8 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi sizlerin değerli katılımları ile tamamladık. Organizasyonumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Paint&Quality Day İstanbul 2015
Hedef Kimya çatısı altında bulunan temsilciliklerimizle birlikte 8 Ekim 2015 Perşembe günü Hilton Otel – Kozyatağında sektörel yenilik ve çözümlerimizi paylaşacağımız “Paint&Quality Day – Istanbul” etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Paint İstanbul 2014 Katılımcısıyız
23-25 Ekim 2014 Paint İstanbul Fuarında, CNR Expo 1. Hall E3.2 Nolu standımızda sizleri bekliyoruz.
1. Automotive Innovation Day Organizasyonumuzu tamamladık
23 Eylül 2014 tarihinde otomotiv sektörünün katılımı ile 1. Automotive Innovation Day organizasyonumuzu tamamladık. Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
"Automotive Innovation Day-İstanbul"
23 Eylül 2014 tarihinde Türkiye de ilk defa düzenlenecek Otomotiv sektörüne yönelik bu organizasyonumuza sizleri de beklemekteyiz.
Tüm Haberler için Tıklayın

  ANASAYFA | HAKKIMIZDA | TEMSİLCİLİKLER | İLETİŞİM COPYRIGHT © 2011