×

Renk Ölçüm Cihazları-Spektrofotometreler

Renk ölçümü ve kontrolü her sektörde ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Fakat uygulamanın başarısı doğru renk ölçüm cihazının seçimi ve seçilen renk ölçüm cihazının doğru kullanımı ile orantılıdır. Hedef Kimya olarak 2004 yılından beri deneyimli kadromuz ile renk çözümleri konusunda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun cihazları belirlemek ve bu cihazların en verimli şekilde kullanılmaları için gerekli eğitimleri vermek başarımızın sırrıdır.

CHN Spec  firmasının masa üstü ve taşınabilir renk ölçüm spektrofotometrelerinden  çok açılı renk ölçüm cihazlarına ve online renk ölçüm sistemlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ve 15 yılı aşkın tecrübemiz ile boya, plastik, tekstil, otomotiv, baskı ve ambalaj, seramik, madencilik ve gıda sektörlerinde yine en uygun çözümleri üretmeyi sürdüreceğiz. 

Konusunda uzman ekibimiz ve ekonomik çözümlerimiz ile müşterilerimize yeni bir nefes getirmeyi planlamaktayız. Renk kontrolünün sanıldığı kadar pahalı bir uygulama olmadığını ve doğru ürün seçimi ile sorunların çok kolay çözülebildiği gibi yatırım maliyetlerinin de kabul edilebilir seviyelerde tutulabileceğini gösterecek çözümlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız.